Kontakt - Krisgrupp

Rektor

Martin Olsson

0651-76 13 59

martin.olsson@ljusdal.se

Biträdande rektor

Susanna Walter Westberg

0651-76 14 62

susanna.westberg@ljusdal.se

Skolsköterska

Ann-Kristin Björk

0651-761363

072-214 69 93

ann-kristin.bjork@ljusdal.se

Kurator

Linda Torngärde

0651-761385

073-096 49 12

linda.torngarde@edu.ljusdal.se

Kurator

Karina Silfver Grahn

0651-184 56
070-190 63 69

karina.silfver.grahn@edu.ljusdal.se

Specialpedagog

Elisabeth Hansen Nilsson

0651-185 01

070-343 13 71

elisabeth.hansen@edu.ljusdal.se

Studie- och yrkesvägledare

Benny Berglund

072-594 86 89

benny.berglund@edu.ljusdal.se

Skoladministratör (Elevadministration, CSN)

Laila Ericsson (Elevadministration, CSN)

0651-184 08

laila.ericsson@ljusdal.se

Vaktmästare

Mats Olsson

076-809 22 36

mats.olsson@ljusdal.se

Slottehubben

Titti Jonsson

0651-184 00

Polisen

0651-114 14

Räddningstjänsten

Begär räddningsledare i Ljusdal

112

Relaterade sidor

Adress & kontaktinformation

Telefon
0651-184 00 (växel)
0651-185 02 (fax)

E-post
slottegymnasiet@ljusdal.se

Besöksadress
Verkstadsskolevägen 34
827 34 Ljusdal